NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Data
Nazwa aktualności
Strona główna O firmie

Z pasji do internetu, z dążenia do skuteczności, z zafascynowania nowoczesnością...

Z tego właśnie narodziła się agencja interaktywna 2MSystem. Jesteśmy z Państwem już od 2001 roku. Przez cały ten czas doskonaliliśmy nasz warsztat oraz dopracowywaliśmy ofertę w taki sposób, aby możliwie jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Specjalizujemy się w nowatorskich i zarazem skutecznych rozwiązaniach, które przecierają szlaki na rynku. Z sukcesem wprowadzamy w życie pomysły, o których inni nie mają nawet śmiałości pomyśleć.

Zawsze o krok do przodu

Specjalizujemy się nie tylko w projektowaniu efektywnych i zaawansowanych technologicznie stron www, sklepów internetowych, atrakcyjnych materiałów poligraficznych i ciekawych prezentacji multimedialnych, ale poszliśmy o krok dalej, pokazując Państwu zupełnie inne oblicze nowoczesnego marketingu.

Jesteśmy liderem w tworzeniu wirtualnych spacerów po miastach. Do chwili obecnej wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich projektów, które spotkały się z wieloma pozytywnymi opiniami nie tylko ze strony zamawiających ale także ich odbiorców. Jako pierwsi wprowadziliśmy także na rynek zupełnie unikatowe rozwiązanie jakim są wygaszacze ekranu dla firm oraz urzędów, które stanowią efektywne narzędzie komunikacji oraz promocji.

Doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście

Nasza kadra składa się z wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają 15 letnią praktykę w zawodzie. Nie to jednak jest najważniejsze. Ich doświadczenie dodatkowo uzupełnia pasja oraz zaangażowanie wynikające z miłości do tego co robią.

To właśnie dlatego możemy Państwu zaoferować z jednej strony doskonale dopracowane i skuteczne rozwiązania a z drugiej wyjątkowe i niepowtarzalne. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Szanujemy Państwa czas dlatego proponujemy zawsze ergonomiczne rozwiązania, które są dostosowane do konkretnych potrzeb osoby zamawiającej.

Przejrzyste reguły

Pasja, skuteczność i innowacyjne podejście stanowi gwarancję Państwa sukcesu i przewagi konkurencyjnej. Jesteśmy pewni swoich umiejętności dlatego nigdy nie prosimy swoich Klientów o płatność z góry, ale zawsze po wykonanym projekcie.

Dzięki temu w 2MSystem nie kupują Państwo kota w worku, ale gotowy produkt, który jest przygotowany do tego, żeby skutecznie realizować postawione przed nim cele biznesowe. Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszych czasach wszystko jest do zrealizowania. Dlatego nie boimy się nawet największych wyzwań, którym zawsze sprostamy dzięki wiedzy, doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu.

Boisz się ryzyka? W 2MSystem nic nie ryzykujesz! Nie płacisz za plany, ale za gotowe narzędzie do realizacji Twoich celów biznesowych.

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Służymy swoją radą oraz pomocą. 2MSystem to agencja interaktywna, na którą zawsze i w każdej sytuacji mogą Państwo liczyć!