Z TEJ BRANżY Klienci z tej samej branży WIęCEJ
Venture Industries Sp. z o.o.
 
Ventur Finland Oy AB
 
Ventur Tekniska AB
 
Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
 
KOBA Organizacja odzysku S.A.
 
Dolfamex Sp. z o.o.
 
Geosystem Sp. z o.o.
 
Forum Wentylacja
 
Techglass Sp. z o.o.
 
Patron Sp. z o.o.
 
Gryfit
 
Orli Staw
 
Strona główna Klienci Venture Industries Sp. z o.o.

Venture Industries Sp. z o.o.

Firma Venture Industries od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję czołowego dostawcy i producenta urządzeń wentylacyjnych na rynku polskim.

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc firm instalacyjnych, budowlanych, specjalistycznych sklepów, jak i inwestorów będących odbiorcami ostatecznymi. Jesteśmy przekonani, że rozszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji pracowników oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych urządzeń zapewni osiągnięcie zamierzonego celu. Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i przekonani co do wartości użytkowej i jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Od początku istnienia firma Venture Industries Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na rynku branży wentylacyjnej. Specjalizacja ta ma swoje źródła w działalności siostrzanej firmy - Ventur Tekniska AB, istniejącej w Szwecji od ponad trzydziestu lat.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanego producenta wentylatorów Firmy Soler & Palau S.A. z Hiszpanii. Współpracujemy także z wieloma firmami z innych krajów: Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii.

Nasze realizacje dla VENTURE INDUSTRIES SP. Z O.O.
Venture Industries Sp. z o.o.

Strona internetowa venture.pl

Strony Internetowe
Venture Industries Sp. z o.o.

Strona internetowa akcesoriawentylacyjne.pl

Strony Internetowe
Venture Industries Sp. z o.o.

Strona internetowa kurtynypowietrzne.com.pl

Strony Internetowe
Venture Industries Sp. z o.o.

Strona internetowa przewodywentylacyjne.pl

Strony Internetowe

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 148897785 bytes) in /includes/classes/class.general.php on line 181